XIII Niedziela Zwykła 27 czerwca 2021

XIII Niedziela Zwykła

27 czerwca 2021

1. W dzisiejszą niedzielę razem z dziećmi i młodzieżą naszej parafii dziękujemy za miniony rok szkolny 2020/2021. Jednocześnie wypraszamy dla dzieci, młodzieży, nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły potrzebne łaski na czas wakacji i urlopów. Niech będzie to czas regeneracji sił duchowych i fizycznych.
  2. We wrotek przypada Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Kolekta tej uroczystości przeznaczona jest na Stolicę Apostolską. Zachęcam do zachowania świątecznego charakteru tego dnia.
  3. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne:

– I czwartek modlimy się o nowe, święte powołania kapłańskie i zakonne

– I piątek miesiąca wynagradzamy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy nasze i całego świata. Okazja do sakramentu pokuty:

– Zagórzyca od 16.15

– Damnica 17.30

Tego dnia odwiedzę osoby starsze i chore z posługą sakramentalną od godz. 8.30.

1. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej śp. Wandę Kiewra.
  2. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Artur Maciąg, stanu wolnego, Krzemienica

Roksana Szewc, stanu wolnego, Krzemienica zap. II