Niedziela Dobrego Pasterza – 25 kwietnia 2021

Niedziela Dobrego Pasterza

25 kwietnia 2021

1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy tydzień modlitw o nowe powołania kapłańskie, misyjne i zakonne w Kościele powszechnym i naszej parafii.
  2. W sobotę rozpoczynamy miesiąc modlitwy ku czci Matki Bożej. W naszej parafii nabożeństwa majowe ofiarujemy w intencji kapłanów i sióstr zakonnych wywodzących się z naszej parafii i o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

Zapraszam do udziału w nabożeństwach majowych:

– Zagórzyca 15 min przed Mszą św.

– Damnica 17.30

– Domaradz – sobota 16.40

1. Wychodząc z kościoła można nabyć nowy numer „Pielgrzyma”.

TEMATEM NUMERU jest artykuł ks. Wojciecha Kardysia objaśniający, dlaczego i jak warto czytać Biblię.

Rozmowa „Zaproszenie na poziom serca” opowiada o niezwykłym domu wspólnoty L’Arche dla dorosłych osób z niepełnosprawnością.

W najnowszym „Pielgrzymie” można również przeczytać artykuł „Święta ze Sieny” o św. Katarzynie, której wspomnienie przypada 29 kwietnia.

W dwutygodniku znajdziemy również artykuł „Zazielenić dom na wiosnę” – o pielęgnacji domowych roślin.

1. W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej parafii śp. Tadeusza Adamczyk – R.I.P.
  2. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Róża Kędra, st. wolnego, Damnica

Maksymilian Chmielewski, st. wolnego, Węgorzyno zap. I