Ogłoszenia

Niedziela Miłosierdzia 11 kwietnia 2021

11 kwietnia 2021

Niedziela Miłosierdzia

11 kwietnia 2021

  1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy tydzień miłosierdzia. Zapraszam na godzinę 15.00 do kościołów w Domaradzu, Damnicy i Zagórzycy oraz przed kapliczkę w Bięcinie na wspólną modlitwę „Koronką do Miłosierdzia Bożego”. Jednocześnie zapraszam wszystkie osoby, które z różnych przyczyn, nie mogą uczestniczyć we wspólnej modlitwie aby łączyć się modlitewnie w własnych domach. Niech znakiem naszej wspólnej modlitwy w godzinie miłosierdzia będzie zapalona świeca w naszych oknach. Będziemy wspólnie się modlili o miłosierdzie dla współczesnego świata i naszej Ojczyzny.
  2. W następna niedzielę zbiórka do puszek przeznaczona będzie na cele charytatywne.
  3. Już teraz chcemy się przygotować do przywitania figury Marki Bożej Fatimskiej. Od przyszłej niedzieli można nabyć książeczkę: „Przesłanie Fatimy” w cenie 5 zł.
  4. Jest do nabycia nowy numer „Pielgrzyma”.
  5. W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej parafii śp. Zbigniewa Kurzaka – R.I.P.