Niedziela Zmartwychwstania – 3 kwietnia 2021

Niedziela Zmartwychwstania

3 kwietnia 2021

1. Serdecznie dziękuję wszystkim osobom za przygotowanie kościołów do liturgii Wielkiego Tygodnia i za udział w celebracjach tego tygodnia.
  2. W drugi dzień Świąt Zmartwychwstania kolekta przeznaczona jest na szkolnictwo katolickie – Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  3. W środę zapraszam do Zagórzycy na Mszę św. ku czci św. Józefa i modlitwę zawierzenia.
  4. W następną niedzielę przeżywamy Święto Miłosierdzia Bożego. Tego dnia zapraszam na koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz.15.00 w naszych kościołach. Będziemy w tej godzinie modlić się o miłosierdzie dla świata.

Na naszej stronie internetowej zamieszczona została informacja o transmisji Koronki do Miłosierdzia Bożego poprzez Radio Głos. Już od dzisiejszej Uroczystości rozpoczyna się ta transmisja.

W niedzielę Miłosierdzia Bożego osoby, które składały jałmużnę wielkopostną mogą ją przynieść do kościoła.

1. Od następnej niedzieli wracamy do starego porządku Mszy św. niedzielnych: Zagórzyca 8.30 i 11.15, Damnica 7.00 i 10.00.
  2. W następną niedzielę po Mszy św. o godz. 11.15 spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.
  3. W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej parafii śp. Genowefę Rogowską i Leona Miszka– R.I.P.