V Niedziela Wielkiego Postu – 21 marca 2021

1. Dzisiaj modlitwą otaczamy Seminarium Duchowne w Pelplinie. Serdecznie dziękuję za ofiary złożone na ten cel.
  2. Serdecznie dziękuję za udział w rekolekcjach wielkopostnych i za złożone ofiary, które przeznaczymy na zakup nowych mikrofonów do kościoła parafialnego.
  3. We wtorek spowiedź parafialna przed Świętami Wielkanocnymi w Zagórzycy i Damnicy od godz. 16.15 – 17.15.
  4. W czwartek 25 marca celebrujemy uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Tego dnia przeżywamy dzień świętości życia i duchowej adopcji dziecka poczętego. W czasie Mszy św. dokonamy duchowej adopcji. Osoby, które pragną zaadoptować dziecko poczęte przynoszą ze sobą świece.
  5. Osoby chore i starsze odwiedzę z posługą sakramentalną w piątek 26 marca od godz. 8.30.
  6. Zapraszam na nabożeństwa pasyjne:

Droga Krzyżowa:

– Domaradz – godz.18.00

– Damnica – 17.00

– Zagórzyca – 18.30

Gorzkie Żale:

Domaradz – przed Mszą św.

Damnica – po Mszy św. o godz. 8.00

Zagórzyca – po Mszy św. o godz. 9.30

1. W następną niedzielę na wszystkich Mszach zostaną poświęcone palmy.
  2. W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej parafii śp. Stanisławę Dziduch, Mirosława Łabuz, Józefa Dudzik i Stanisława Przystawskiego – R.I.P.
  3. Sakrament małżeństwa pragną zawrzeć :

Olga Lachowicz, st. wolnego, Zagórzyca

Szymon Bubniak, st. wolnego, Zagórzyca zapowiedź II