II Niedziela Wielkiego Postu – 27 lutego 2021

II Niedziela Wielkiego Postu

27 lutego 2021

1. Dziękuję za ofiary złożone na polskich misjonarzy – przekazaliśmy na ten cel 355 zł.
  2. W następną niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  3. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne:

I czwartek miesiąca modlimy się o nowe powołania kapłańskie

I piątek miesiąca wynagradzamy NSPJ za grzechy nasze i całego świata.

Okazja do spowiedzi św. :

Damnica – piątek od godz. 16.30

Zagórzyca – piątek od godz. 18.00

Domaradz – sobota od godz. 16.30

1. W środę zapraszam na Mszę św. ku czci św. Józefa Oblubieńca NMP w Zagórzycy o godz. 18.00. W roku dedykowanym św. Józefowi, patronowi naszej parafii, chcemy zawierzyć naszą wspólnotę, rodziny i wszystkie sprawy ważne, które nosimy w naszych sercach.
  2. Zapraszam na nabożeństwa pasyjne:

Droga Krzyżowa:

– Domaradz – godz.18.00

– Damnica – 17.00

– Zagórzyca – 18.30

Gorzkie Żale:

Domaradz – przed Mszą św.

Damnica – po Mszy św. o godz. 8.00

Zagórzyca – po Mszy św. o godz. 9.30

Przypominam kandydatom do bierzmowania oraz I Komunii św. o obowiązku uczestniczenia w tych nabożeństwach.

1. Na stronie internetowej zostały zamieszczone informacje na temat rekolekcji Wielkopostnych, które będą transmitowane przez TVP. Szczegółowe informacje można odnaleźć na naszej stronie.
  2. Nasze rekolekcje parafialne dla dorosłych i młodzieży rozpoczniemy16 marca i zakończymy je w Uroczystość Św. Józefa.