Ogłoszenia

Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – 22 listopada 2020

Uroczystość

Chrystusa Króla Wszechświata

22 listopada 2020

 

  1. Przeżywamy w dzisiejszą niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata jest to ostatnia niedziela roku kościelnego.

  2. W związku z sytuacja pandemiczną ulegają modyfikacji godziny Mszy św.:

Niedzielna Eucharystia:

Sobota:

Domaradz – godz.17.00

Zagórzyca – godz.18.00

Niedziela:

Damnica – godz.7.00 i 8.00

Zagórzyca – godz. 9.30 i 11.00

Zmiany będą obowiązywały do odwołania.

  1. Kończy się miesiąc listopad, kiedy w sposób szczególny modlimy się za naszych zmarłych. Zapraszam na Mszę św. w intencji zmarłych za których modliliśmy się w tym miesiącu:

Damnica – czwartek – Msza św. godz. 18.00

Zagórzyca – sobota – Msza św. godz. 8.00

  1. Jest nowa księga intencji mszalnych. Rezerwację Mszy św. można dokonywać w godzinach pracy kancelarii parafialnej osobiście lub telefonicznie.

  2. Można nabywać – świecie Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom i opłatki na stół wigilijny (w kościele lub kancelarii parafialnej).

  3. W następną rozpoczynamy Nowy Rok Kościelny okresem Adwentu. Zachęcam aby już ten ostatni tydzień wykorzystać na przygotowanie się do tego szczególnego czasu. Nie utraćmy żadnego z dni adwentowych. Pewna zachęta do refleksji dotyczącej przygotowania i przejścia drogi oczekiwania zostanie umieszczona na stronie internetowej.

  4. W następną niedzielę przed kościołami zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie – polecam ją waszej ofiarności.

  5. Na nadchodzący tydzień życzę wszystkim opieki św. Józefa – patrona naszej parafii i św. Jana Pawła II. Proszę też wszystkich o osobistą modlitwę o oddalenie pandemii.