XXXIII Niedziela Zwykła – 15 listopada 2020

XXXIII Niedziela Zwykła

15 listopada 2020

1. Serdecznie dziękuję za ofiary złożone na dzisiejszą kolektę, która przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie.

2. W związku z sytuacja pandemiczną ulegają modyfikacji godziny Mszy św.:

Niedzielna Eucharystia:

Sobota:

Domaradz – godz.17.00

Zagórzyca – godz.18.00

Niedziela:

Damnica – godz.7.00 i 8.00

Zagórzyca – godz. 9.30 i 11.00

Zmiany będą obowiązywały do odwołania.

1. Modlitwą wypominkową za zmarłych modlimy się:

Damnica – wtorek i piątek – po Mszy św.

Zagórzyca – środę i czwartek – o godz. 16.30 – przed Mszą św.

Domaradz – sobota – przed Mszą św.

1. Jest nowa księga intencji mszalnych. Rezerwację Mszy św. można dokonywać w godzinach pracy kancelarii parafialnej osobiście lub telefonicznie.

2. Od dzisiejszej niedzieli można nabywać – świecie Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom i opłatki na stół wigilijny (w kościele lub kancelarii parafialnej).

3. W następną niedzielę przeżywamy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata jest to ostatnia niedziela roku kościelnego.

4. Na nadchodzący tydzień życzę wszystkim opieki św. Józefa – patrona naszej parafii i św. Jana Pawła II. Proszę też wszystkich o osobistą modlitwę o oddalenie pandemii.