OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXXII Niedziela Zwykła – 8 listopada 2020

XXXII Niedziela Zwykła

8 listopada 2020

1. Proszę zapoznać się z informacjami umieszczonymi na naszej stronie internetowej dotyczącymi możliwości uczestniczenia w nabożeństwach oraz ilości miejsc, które mogą być zajęte w czasie nabożeństw. Osobom uczestniczącym w liturgii przypominam o obowiązku zakrywania nosa i ust.

2. W związku z sytuacja pandemiczną ulegają modyfikacji godziny Mszy św. (od przyszłego tygodnia) :

Niedzielna Eucharystia:

Sobota:

Domaradz – godz.17.00

Zagórzyca – godz.18.00

Niedziela:

Damnica – godz.7.00 i 8.00

Zagórzyca – godz. 9.30 i 11.00

Zmiany będą obowiązywały do odwołania na czas pandemii.

1. Już teraz składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary, które dzisiaj składamy do puszek na rzecz Kościoła w potrzebie.

2. W środę przeżywamy Święto Odzyskania Niepodległości – Msza św. w Zagórzycy o godz.9.00.

3. Modlitwą wypominkową za zmarłych modlimy się:

Damnica – wtorek i piątek – po Mszy św.

Zagórzyca – wtorek i czwartek – o godz. 16.30 – przed Mszą św.

Domaradz – sobota – przed Mszą św.

1. Jest nowa księga intencji mszalnych. Rezerwację Mszy św. można dokonywać w godzinach pracy kancelarii parafialnej osobiście lub telefonicznie.

2. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Bronisławę Kezik – R.I.P.

3. Wychodząc z kościoła można nabyć nowy numer „Pielgrzyma”.

4. W następną niedzielę kolekta przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie – polecam ją waszej ofiarności.

5. Od następnej niedzieli można nabywać – świecie Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom i opłatki na stół wigilijny (w kościele lub kancelarii parafialnej).

6. Na ten szczególny czas życzę wszystkim opieki św. Józefa – patrona naszej parafii i św. Jana Pawła II. Proszę też wszystkich o osobistą modlitwę o oddalenie pandemii.