Wyniki Szkolno-Parafialnego Konkursu Plastycznego “Jan Paweł II w oczach i sercach Polaków”

Wyniki Szkolno-Parafialnego Konkursu Plastycznego  “Jan Paweł II w oczach i sercach Polaków”

W niedziele 25 października w kościele  parafialnym w Zagórzycy został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Jan Paweł II w oczach i sercach Polaków”.

W konkursie uczestniczyli uczniowie ze szkół podstawowych z terenu parafii Zagórzyca. Łącznie na konkurs zgłoszono ponad 60 prac przedstawiających życie i pontyfikat Jana Pawła II.

Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych:

kategoria klas VIII-IV SP

1 miejsce- Małgorzata  Krzysztofowicz- SP Zagórzyca

2 miejsce- Aleksandra Wolska- SP Zagórzyca

3 miejsce- Przemysław Dudzik- SP Damnica

wyróżnienie- Amelia Tylka, Agata Szerszenowicz- SP Zagórzyca

kategoria klas III-0 SP

1 miejsce- Marek Knuszewski- SP Damnica

2 miejsce- Marcel Wesołowski- SP Damnica

3 miejsce- Kacper Rosochacki- SP Zagórzyca

wyróżnienie- Leon Rola, Adriana Chęcińska- SP Damnica

Prace większości uczestników zostały wystawione i udostępnione podczas XX Tygodnia Papieskiego we wnętrzu kościoła parafialnego w Zagórzycy.

Wyróżnieni uczniowie otrzymali nagrody książkowe, dyplomy ufundowane przez ks.proboszcza M. Baska oraz dyrekcje SP w Zagórzycy.

Koordynatorami konkursu byli katecheci: Zbigniew Pawłowski, Dorota Sulikowska.