Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – ROCZNICA POŚWIĘCENIA WŁASNEGO KOŚCIOŁA – 25 października 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

ROCZNICA POŚWIĘCENIA WŁASNEGO KOŚCIOŁA

25 października 2020

  1. Proszę zapoznać się z informacjami umieszczonymi na naszej stronie internetowej dotyczącymi możliwości uczestniczenia w nabożeństwach oraz ilości miejsc, które mogą być zajęte w czasie nabożeństw. Osobom uczestniczącym na zewnątrz przypominam o obowiązku zakrywania nosa i ust oraz o zachowaniu odległości 1,5 metra.

Zachęcam wszystkich do pomocy osobom 70 +, które nie mogą opuszczać swoich domów.

  1. W następną niedzielę w liturgii kościoła przeżywamy Uroczystość Wszystkich Świętych – porządek nabożeństw w naszych kościołach jest następujący:

Domaradzniedziela – godz. 7.00

Zagórzyca Msza św. o godz. 8.00 i 11.30 – po której wyruszy procesja na cmentarz

Damnica Msza św. godz. 9.30 – po której wyruszy procesja na cmentarz.

Dla wszystkich, którzy pragną odwiedzić groby najbliższych poza naszą parafia Msza św. w sobotę o godz. 18.00 w kościele parafialnym z Uroczystości Wszystkich Świętych.

  1. Dziewczynki z naszej parafii, które pragną barć udział w grupie liturgicznej mogą zapisywać się do końca października u pana Zbyszka Pawłowskiego – katechety i nadzwyczajnego szafarza Komunii św.

  2. Trwamy w modlitwie różańcowej. Do modlitwy różańcowej zapraszam wszystkich parafian, dzieci przygotowujące się do I Komunii św, kandydatów do bierzmowania z klasy VIII.

Różaniec będziemy odmawiali:

Zagórzyca : godz. 16.30 przed każdą Mszą św.

Damnica: codziennie o godz. 16.30, w sobotę o godz.8.30 lub pół godziny przed Mszą św.

  1. Jest nowa księga intencji mszalnych. Rezerwację Mszy św. można dokonywać w godzinach pracy kancelarii parafialnej osobiście lub telefonicznie.

  2. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Helenę Orlicką, Edwarda Rzepka i Zytę Szyszka – R.I.P.

  3. Wychodząc z kościoła można zabrać kartki do wypisania imion naszych zmarłych za których będziemy się modlić modlitwą wypominkową.