Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXIX Niedziela Zwykła – 18 października 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXIX Niedziela Zwykła
18 października 2020

1. Serdecznie dziękuję za ofiary złożone na dzisiejszą kolektę, która jest przeznaczona na polskich misjonarzy, którzy posługują w rożnych zakątkach świata.

2. Dziewczynki z naszej parafii, które pragną barć udział w grupie liturgicznej mogą zapisywać się do końca października u pana Zbyszka Pawłowskiego – katechety i nadzwyczajnego szafarza Komunii św.

3. W tym tygodniu, w czwartek, przeżywamy liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II. Zapraszam do udziału we Mszy św. o godz. 17.00 w kościele parafialnym. Po Mszy św. dokonamy zawierzenia naszej parafii Jego opiece.

4. Trwamy w modlitwie różańcowej. Do modlitwy różańcowej zapraszam wszystkich parafian, dzieci przygotowujące się do I Komunii św, kandydatów do bierzmowania z klasy VIII.
Różaniec będziemy odmawiali:
– Zagórzyca : godz. 16.30 przed każdą Mszą św.
– Damnica: codziennie o godz. 16.30, w sobotę o godz.8.30 lub pół godziny przed Mszą św.
– Domaradz przed Mszą św. w sobotę.

5. Jest nowa księga intencji mszalnych. Rezerwację Mszy św. można dokonywać w godzinach pracy kancelarii parafialnej osobiście lub telefonicznie.

6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Bolesława Mojsiewicza – R.I.P.

7. Wychodząc z kościoła można zabrać kartki do wypisania imion naszych zmarłych za których będziemy się modlić modlitwą wspominkową.