OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXVII Niedziela Zwykła – 4 października 2020

XXVII Niedziela Zwykła
4 października 2020

1. Serdecznie dziękuję za ofiary składane do puszki na uchodźców i imigrantów.

2. Rozpoczęliśmy miesiąc październik – dedykowany Matce Bożej Różańcowej. Do modlitwy różańcowej zapraszam wszystkich parafian, dzieci przygotowujące się do I Komunii św, kandydatów do bierzmowania z klasy VIII.
Różaniec będziemy odmawiali:
– Zagórzyca : godz. 16.30 przed każdą Mszą św.
– Damnica: codziennie o godz. 17.30
– Domaradz przed Mszą św. w sobotę.

3. Serdecznie dziękuję za złożone ofiary na budowę pomnika św. Jana Pawła II, który będzie pamiątką 100 – lecia Jego urodzin i wotum wdzięczności za ocalenie w czasie światowej pandemii.
Dziękuję:
Róży św. Jadwigi – 500 zł
Lucynie i Stanisławowi Kirko – 200 zł.
Ofiarodawcom, którzy pragną pozostać anonimowi– 100 zł.

4. W liturgii Kościoła wspominamy:
– środa – wspomnienie Matki Bożej Różańcowej
W piątek młodzież z naszej parafii przyjmie sakrament Bierzmowania z rąk J. E. Ks. Bpa Ryszarda Kasyny o godz.16.00. Tego dnia zostanie także poświęcony pomnik św. Jana Pawła II.
Zwracam się z prośbą o dekorację naszych domów barwami kościelnymi i narodowymi.

5. Spotkanie z kandydatami do bierzmowania, którzy mają przystąpić do tego sakramentu, wtorek 6 października o godz.17.30 w kościele parafialnym.

6. W następną niedzielę będziemy przeżywali w naszej Ojczyźnie „Dzień Papieski” a przed kościołami zbiórka na „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która przeznaczona jest na uzdolnioną młodzież z ubogich rodzin.

7. Z prośbą o plony ziemi zwróciły się do naszej wspólnoty parafialnej Mniszki Klaryski od Wieczystej Adoracji. Zbiórka plonów odbędzie się 10 października. Polecam ją Waszej ofiarności.

8. W środę o godz. 10.00 pogrzeb śp. Genowefy Dziduch z Zagórzycy – R.I.P.