OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XV Niedziela Zwykła – 20 września 2020

XV Niedziela Zwykła

20 września 2020

1. W dzisiejszą niedzielę, dzieci z naszej parafii, w sposób uroczysty przyjmą Pana Jezusa w Komunii św. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach – aby ten dar Bożej obecności pielęgnowały w sobie przez całe swoje życie.

2. Serdecznie dziękuję za złożone ofiary na budowę pomnika św. Jana Pawła II, który będzie pamiątką 100 – lecia Jego urodzin i wotum wdzięczności za ocalenie w czasie światowej pandemii.

Dziękuję:

Ofiarodawcom, którzy pragną pozostać anonimowi – 250 zł.

1. W liturgii Kościoła wspominamy:

– poniedziałek – święto Św. Mateusza – Apostoła i Ewangelisty

– środę – Św. Ojca Pio, prezbitera

1. Spotkanie z rodzicami dzieci, które mają przystąpić do I Komunii świętej w roku 2021 w poniedziałek 21 września o godz. 17.30 w kościele parafialnym. Natomiast spotkanie z kandydatami do bierzmowania, którzy mają przystąpić do tego sakramentu, wtorek 22 września o godz.17.30 w kościele parafialnym.

2. Jest do nabycia nowy numer „Pielgrzyma” – zachęcam do lektury naszego dwutygodnika.

3. Z prośbą o plony ziemi zwróciły się do naszej wspólnoty parafialnej Mniszki Klaryski od Wieczystej Adoracji. Zbiórka plonów odbędzie się 10 października. Polecam ją Waszej ofiarności.