OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXIV Niedziela Zwykła – 13 września 2020

XXIV Niedziela Zwykła

13 września 2020

1. Serdecznie dziękuję za ofiary złożone na Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie. Wychodząc z kościoła możemy do puszki złożyć ofiarę, zgodnie z prośbą papieża Franciszka, na utrzymanie Grobu Pańskiego i innych miejsc kultu w Ziemi Świętej.

2. Serdecznie dziękuję za złożone ofiary na budowę pomnika św. Jana Pawła II, który będzie pamiątką 100 – lecia Jego urodzin i wotum wdzięczności za ocalenie w czasie światowej pandemii.

Dziękuję:

Ryszardowi Cybula za ufundowanie kamiennej tablicy i liter

Ofiarodawcom, którzy pragną pozostać anonimowi – 250 zł.

1. Zapraszam na nabożeństwo fatimskie dzisiaj o godz. 15.00 w kościele parafialnym, będzie przewodniczył ks. Marek Matyszek.

2. Próba dzieci do pierwszej Komunii św. – wtorek godz. 17.30.

3. W liturgii Kościoła wspominamy:

– poniedziałek – święto Podwyższenia Krzyża świętego

– wtorek – wspominamy Najświętszą Maryję Pannę Bolesną

– piątek – św. Stanisława Kostki – odpust w Domaradzu w sobotę o godz.17.00

1. W następną niedzielę w naszej parafii o godz. 11.15 – dzieci przystąpią do pierwszej Komunii św. Spowiedź dzieci w sobotę o godz. 9.00.

2. Spotkanie z rodzicami dzieci, które mają przystąpić do I Komunii świętej w roku 2021 w poniedziałek 21 września o godz. 17.30 w kościele parafialnym. Natomiast spotkanie z kandydatami do bierzmowania, którzy mają przystąpić do tego sakramentu, wtorek 22 września o godz.17.30 w kościele parafialnym.

3. W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej: śp. Jolantę Trzaska i Kazimierę Starek– R.I.P