OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXIII Niedziela Zwykła – 6 września 2020

XXIII Niedziela Zwykła

6 września 2020

1. Serdecznie dziękuję za złożone ofiary na budowę pomnika św. Jana Pawła II, który będzie pamiątką 100 – lecia Jego urodzin i wotum wdzięczności za ocalenie w czasie światowej pandemii.

Dziękuję:

Różom Różańcowym z Damnicy– 200 zł

Ofiarodawcom, którzy pragną pozostać anonimowi – 300 zł.

1. Od wtorku rozpoczynamy ćwiczenia z dziećmi, które przygotowują się do przyjęcia I – wszej Komunii Św. Spotkanie po Mszy o godz. 17.00

2. Zachęcam do lektury nowego numeru „Pielgrzyma”.

3. W następną niedzielę kolekta przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie a zbiórka do puszek na utrzymanie Grobu Pańskiego w Jerozolimie (ze względu na pandemię dopiero teraz odbywa się ta zbiórka).

4. Zapraszam na nabożeństwo fatimskie w następną niedzielę – wspólnej modlitwie różańcowej, o godz. 15.00 w kościele parafialnym, będzie przewodniczył ks. Marek Matyszek.

5. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Bartosz Kirko, stanu wolnego, Damnica

Aleksandra Myszkorowska, stanu wolnego, Dębnica Kaszubska zap. III