OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXI Niedziela Zwykła – 23 sierpnia 2020

XXI Niedziela Zwykła

23 sierpnia 2020

1. Dziękuję za ofiary złożone na mieszkańców Bejrutu – wpłaciliśmy na konto Caritasu 1520 zł.

2. Serdecznie dziękuję za złożone ofiary na budowę pomnika św. Jana Pawła II, który będzie pamiątką 100 – lecia Jego urodzin i wotum wdzięczności za ocalenie w czasie światowej pandemii.

Dziękuję:

Jan Szczurko – 100 zł

Marzena i Tomasz Sadowscy – 100 zł

Ofiarodawcom, którzy pragną pozostać anonimowi – 100 zł.

Poświęcenie pomnika planujemy na dzień 9 października – tego dnia Ks. Bp Ryszard Kasyna udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży, która ukończyła klasę VIII.

1. Uczniów szkoły podstawowej i ponadpodstawowej zapraszam na Mszę św. z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021 w niedzielę w Damnicy o godz. 10.00 i w Zagórzycy o 11.15. Na tych mszach poświęcimy przybory szkolne uczniów.

2. W następną niedzielę przeżywamy dożynki gminne. Zapraszam na Mszę, św., do kościoła parafialnego, o godz.14.00. Złożymy dziękczynienie za tegoroczne zbiory.

3. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Bartosz Kirko, stanu wolnego, Damnica

Aleksandra Myszkorowska, stanu wolnego, Dębnica Kaszubska zap. I