OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XX Niedziela Zwykła -16 sierpnia 2020

XX Niedziela Zwykła

16 sierpnia 2020

1. Wychodząc z kościoła można złożyć do puszki ofiarę na poszkodowanych, w wyniku eksplozji, mieszkańców Bejrutu.

2. Serdecznie dziękuję za złożone ofiary na budowę pomnika św. Jana Pawła II, który będzie pamiątką 100 – lecia Jego urodzin i wotum wdzięczności za ocalenie w czasie światowej pandemii.

Dziękuję:

Róży św. Bernadety – 300 zł

Bożenie i Andrzejowi Handzelewicz – 150 zł

Bożenie i Zygmuntowi Wiśniewskim – 100 zł

Janinie i Bolesławowi Kułakowskim – 100 zł

Czesławie i Czesławowi Łygońskim – 100 zł

Ofiarodawcom, którzy pragną pozostać anonimowi – 500 zł.

1. Na stronie internetowej został zamieszczony apel Przewodniczącego KEP, w którym przypomina się o zachowaniu warunków sanitarnych w kościołach i potrzebie zasłaniania ust i nosa.

2. Na stronie internetowej jest także informacja o instalacji światłowodu na plebanii i likwidacji numeru stacjonarnego. Kontakt telefoniczny jest możliwy poprzez połączenie komórkowe. Numer komórki jest zamieszczony na tejże stronie.

3. W tym tygodniu wyjątkowo kancelaria parafialna w środę jest nieczynna.

4. Jest do nabycia nowy numer „Pielgrzyma”:

Zachęcam do lektury rozmowy z o. Leonem Knabitem OSB: „Jak odnaleźć szczęście?”, „Do zobaczenia w domu Ojca” – wspomnienie o kard. Grocholewskim.

1. W następną niedzielę będziemy celebrowali odpust ku czci Matki Bożej Częstochowskiej. Sumie odpustowej o godz. 10.00 będzie przewodniczył, i skieruje do nas Słowo Boże, ks. Marek Matyszek.

2. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej śp. Alicję Łaga – polecamy ją miłosierdziu Bożemu.