OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XIX Niedziela Zwykła – 9 sierpnia 2020

XIX Niedziela Zwykła

9 sierpnia 2020

1. Serdecznie dziękuję za złożone ofiary na budowę pomnika św. Jana Pawła II, który będzie pamiątką 100 – lecia Jego urodzin i wotum wdzięczności za ocalenie w czasie światowej pandemii.

Dziękuję:

Ofiarodawcom, którzy pragną pozostać anonimowi – 300 zł.

1. Bardzo dziękuję mieszkańcom Damnicy za uporządkowanie strychu kościoła filialnego – serdeczne „Bóg zapłać”.

2. W tym tygodniu wspominamy:

– poniedziałek św. Wawrzyńca – patrona naszej diecezji

– piątek – Św. Maksymiliana Marii Kolbego

1. W czwartek 13 dnia miesiąca sierpnia zapraszam na wspólną modlitwę za przyczyna Matki Bożej Fatimskiej do kościoła parafialnego o godz. 20.00.

2. W piątek po Mszy św. o godz.17.00 spotkanie dla rodziców dzieci, które przygotowują się do I Komunii św.

3. 15 sierpnia przeżywamy uroczystość Wniebowzięcia NMP – w czasie Mszy św. odbędzie się obrzęd poświęcenia kłosów zbóż, ziół i kwiatów.

Tego dnia na Mszy św. o godz. 11.15 poświęcimy i rozdamy książeczki do nabożeństwa dla dzieci, które mają przystąpić do I komunii św.

1. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Kamil Witczak, związany cywilnie, Dębniczka

Paulina Witczak z.d. Gałuszka, związana cywilnie, Jastrzębie Zdrój zapowiedź III