OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – Wniebowstąpienie Pańskie -18 maja 2020

Wniebowstąpienie Pańskie

18 maja 2020

1. Wczoraj w Bazylice Katedralnej w Pelplinie J.E. Ks. Bp Ryszard Kasyna udzielił święceń kapłańskich diakonom WSD. Pamiętajmy w modlitwie o  nowych kapłanach naszej diecezji.
  2. Za tydzień będziemy celebrowali uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
  3. 26 maja przeżywamy Dzień Matki – pamiętajmy w modlitwie o tych bohaterkach naszego życia, które tak wiele nam ofiarowały.
  4. Przypominam, że okazja do sakramentu pokuty 20 minut przed Mszą św. – tylko w dni powszednie z zakrystii kościoła parafialnego i kościołów filialnych.
  5. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej śp. Andrzeja Gawin z Daminicy – polecajmy go miłosierdziu Bożemu.
  6. Całą naszą parafię i jej mieszkańców w tym trudnym czasie zawierzam Matce Bożej Nieustającej Pomocy oraz św. Józefowi Oblubieńcowi NMP.