SPOWIEDŹ W CZASIE EPIDEMII

DRODZY PARAFIANIE!

Jak nie można sobie wyobrazić Wielkiego Postu bez rekolekcji, przy tej okazji jeszcze raz bardzo serdecznie Ks. Tadeuszowi Drobinskiemu z Potęgowa  za wygłoszone nauki rekolekcyjne, tak samo  przekracza naszą wyobraźnię by w tym szczególnym czasie nie skorzystać z sakramentu duchowego odrodzenia – pokuty i pojednania.

Oczywiście po spowiedzi nikt nie może wrócić do domu głodny pokarmu Eucharystycznego.

Pragnę zatem przypomnieć o możliwości sakramentalnego pojednania i Komunii św.

W naszej parafii można to uczynić w następujących dniach:

Zagórzyca wtorek, środa – od godz. 16.15 do 16.50 w zakrystii kościoła oraz w sobotę od godz. 9.00 – 10.00

Damnica czwartek od godz.16.00 do godz. 16.50 w kościele

Domaradz sobota 16.30 – 16.50 w kościele.

Zachowujemy  następujące reguły:

1. Oczekując przed kościołem na sakrament pokuty zachowujemy od siebie odległość 2 metrów.
  2. Po wyspowiadaniu 5 osób w kościele zostanie udzielona Komunia św.
  3. W kościołach filialnych po spowiedzi św. wychodzimy na zewnątrz – gdyż podczas spowiedzi św. w kościele może być tylko kapłan i osoba spowiadająca się. Po wyspowiadaniu 5 osób Komunia św. w kościele.
  4. W kościele parafialnym po spowiedzi idziemy do kościoła i oczekujemy na Komunię św. Przypominam, że tylko może w kościele znajdować się 5 osób.

Przypominam, że wszystkie aktualne informacje pojawiają się na naszej stronie internetowej .