OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – II Niedziela Adwentu 9 grudnia 2018

II Niedziela Adwentu

9 grudnia 2018

1. Serdecznie dziękuję za ofiary złożone do puszki przed kościołem na potrzeby Kościoła na Wschodzie.
  2. Zapraszam na Roraty – nie tylko dzieci i młodzież ale także dorosłych, Przypominam, że dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. oraz młodzież do bierzmowania mają obowiązek udziału w roratach. . Roraty w Zagórzycy – wtorek i czwartek o godz. 16.30, w Damnicy – środa 18.00 i piątek o godz. 15.00 ze względu na spowiedź adwentową w Damnie.
  3. W tym tygodniu wspominamy:

– czwartek – św. Łucji dziewicy i męczennicy

– piątek – św. Jana od Krzyża – prezbitera i doktora Kościoła

1. Od dzisiejszej niedzieli można nabywać świece „Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom” oraz opłatki na stół wigilijny.
  2. Jest nowy numer „Pielgrzyma” – zapraszam do lektury.
  3. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna od wtorku do czwartku w godzinach: 15.00 – 15.30. Wyjątkowo w tym tygodniu w piątek kancelaria nie będzie czynna.
  4. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia życzę obfitych łask Bożych, opieki Matki Najświętszej oraz opieki naszego patrona św. Józefa.