Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – I Niedziela Adwentu 2 grudnia 2018

 

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

I Niedziela Adwentu

2 grudnia 2018

 

  1. Rozpoczynamy okres Adwentu – czasu oczekiwania na powtórne przyjście Chrystusa i na Święta Bożego Narodzenia.
  2. Już dzisiaj zapraszam na Roraty – nie tylko dzieci i młodzież ale także dorosłych. Roraty w Zagórzycy – wtorek i czwartek o godz. 16.30, w Damnicy – środa i piątek o godz. 18.00
  3. W tym tygodniu wspominamy:

– wtorek – św. Barbarę

– czwartek – św. Mikołaja – tego dnia jest także Pierwszy Czwartek miesiąca – zapraszam do modlitwy o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

  1. W tym tygodniu I – wszy Piątek miesiąca – tego dnia odwiedzę chorych z posługą sakramentalną od godz. 8.15. Okazja do spowiedzi w Zagórzycy od godz. 16.00 a w Damnicy od godz. 17.30.
  2. W sobotę przeżywamy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP zapraszam na Msze św. w Zagórzycy o godz. 9.00
  3. Wszyscy, którzy chcieliby włączyć się a akcję „Kartka do św. Mikołaja” mogą wesprzeć ją słodyczami, które można składać również w kancelarii parafialnej. Więcej informacji jest na plakacie, który znajduje się na naszej stronie internetowej.
  4. Od dzisiejszej niedzieli można nabywać świece „Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom” oraz opłatki na stół wigilijny.
  5. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna od wtorku do czwartku w godzinach: 15.00 – 15.30. Wyjątkowo w tym tygodniu w piątek kancelaria nie będzie czynna.
  6. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: Śp. Halina Jednachowska, Irena Kisiel i Zbigniew Kara – Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
  7. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia życzę obfitych łask Bożych, opieki Matki Najświętszej oraz opieki naszego patrona św. Józefa.