OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata 25 listopada 2018

Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

25 listopada 2018

1. Przeżywamy dzisiaj ostatnią niedzielę roku kościelnego – dziękujemy Panu Bogu za miniony czas i prosimy o Jego łaski na rozpoczynający się okres Adwentu.
  2. W tym tygodniu przeżywamy I – wszą sobotę miesiąca zapraszam na Mszę św. o godz. 8.30 ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  3. W tym tygodniu w piątek przezywamy święto Św. Andrzeja Apostoła.
  4. Wszyscy, którzy chcieliby włączyć się a akcję „Kartka do św. Mikołaja” mogą wesprzeć ją słodyczami, które można składać również w kancelarii parafialnej. Więcej informacji jest na plakacie, który znajduje się na naszej stronie internetowej.
  5. Modlitwą wypominkową modlimy się w: środę (20 min) przed Mszą św. w Zagórzycy i po Mszy św. w Damnicy w środę.
  6. Od następnej niedzieli można nabywać świece „Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom” oraz opłatki na stół wigilijny.
  7. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna od wtorku do czwartku w godzinach: 15.00 – 16.00. Wyjątkowo w tym tygodniu w piątek kancelaria nie będzie czynna.
  8. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia życzę obfitych łask Bożych, opieki Matki Najświętszej oraz opieki naszego patrona św. Józefa.