Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

16 września 2018


  1. Bardzo serdecznie dziękuję za przygotowanie strony internetowej, która w dzisiejszą niedzielę inauguruje swoje działanie. Bardzo dziękuje też za podjęcie się trudu napisania ikony Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Wymiary nowej ikony będą wynosiły 83×108.
  2. W tym tygodniu wspominamy:

–  wtorek –  święto Św. Stanisława Kostki – patrona Polski i patrona roku oraz 450 rocznica śmierci

– piątek – święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.

  1. Z okazji św. Stanisława Kostki w Domaradzu Msza Św. odpustowa we wtorek o godz. 18.00.
  2. Okazja do spowiedzi świętej codziennie 15 min przed Mszą św.
  3. Spotkanie kandydatów i rodziców do sakramentu bierzmowania z VII Szkoły Podstawowej – wtorek po Mszy św. o godz. 17.00 w Zagórzycy.
  4. Spotkanie dla rodziców dzieci, którzy byli nieobecni na ostatnim spotkaniu, które przygotowują się do sakramentów: pokuty i I Komunii św. w czwartek po Mszy św. o godz. 17.00 w Zagórzycy.
  5. Już dzisiaj można zgłaszać swój udział w akcji: „Krew daje życie” – dnia 09.2018 przy OSP w Damnicy będzie mobilny punkt pobierania krwi w godzinach od 9.00 -13.00. Chętni mogą zgłaszać swój udział telefonicznie lub osobiście w kancelarii parafialnej.
  6. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna od wtorku do piątku w godzinach: 15.00 – 16.00. W sprawach pilnych o każdej porze. W wypadku, kiedy jestem nieobecny na plebanii można kontaktować się pod numerem: 508 850 989.
  7. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia życzę obfitych łask Bożych, opieki Matki Najświętszej oraz opieki naszego patrona św. Józefa