XXIX Niedziela Zwykła 20 października 2024

XXIX Niedziela Zwykła

20 października 2024

1. Dziękuję za ofiary złożone na rzecz „Fundacji Nowego Tysiąclecia”, która wspiera zdolnych młodych ludzi. przekazaliśmy na konto fundacji 1.298,00 zł.
  2. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na misje katolickie – dziękuję za złożone ofiary.
  3. W środę o godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu. O 17.45 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. W Czasie adoracji okazja do sakramentu pokuty i pojednania.
  4. Zapraszam do wspólnej modlitwy dzieci i młodzież oraz dorosłych. Modlitwą różańcową modlimy się:

– Zagórzyca – 30 min przed Mszą św.

– Damnica – od wtorku do piątku – godz. 17.30

– Domaradz – sobota godz. 16.00

1. Dziękuję ofiarodawcom naszych inwestycji parafialnych:

Zagórzyca:

– Wiesława Ryszard Rompscy – 300 zł

– Rodzina Flipczak – 300 zł

– Ofiarodawcy anonimowi – 500 zł

Damnica:

– Ewa Wiesław Gręźlikowscy – 300 zł.

5. W sobotę zapraszam kandydatów do bierzmowania i wszystkich, którzy chcieliby pomóc w porządkowaniu terenu przy naszym parafialnym kościele przed Uroczystością Wszystkich Świętych. Porządki rozpoczniemy o godz. 9.00.

6. Wychodząc z kościoła można zabrać ze sobą kartki na wypominki za zmarłych. Wypełnione kartki proszę zwracać w zaklejonych kopertach a na kopercie umieścić nazwę kościoła, w którym ma być modlitwa za zmarłych.

7. Przypominam o obowiązku przedłużenia miejsc na cmentarzu parafialnym w Zagórzycy. Wszystkie formalności w tej kwestii można załatwić w firmie pogrzebowej „Hermes”

8. Na nadchodzący tydzień życzę błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej i św. Józefa.