XXVIII Niedziela Zwykła 13 października 2024

XXVIII Niedziela Zwykła

13 października 2024

1. Przeżywamy Dzień Papieski – przed kościołami w naszej Ojczyźnie odbędzie się zbiórka na rzecz „Fundacji Nowego Tysiąclecia”, która wspiera zdolnych młodych ludzi.
  2. Zapraszam dzisiaj na nabożeństwo fatimskie na godz. 15.00. W czasie nabożeństwa zostanie udzielony sakrament namaszczenia chorych.
  3. W środę o godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu. O 17.45 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. W Czasie adoracji okazja do sakramentu pokuty i pojednania.
  4. Zapraszam do wspólnej modlitwy dzieci i młodzież oraz dorosłych. Modlitwą różańcową modlimy się:

– Zagórzyca – 30 min przed Mszą św.

– Damnica – od wtorku do piątku – godz. 17.30

– Domaradz – sobota godz. 16.00

1. Dziękuję ofiarodawcom naszych inwestycji parafialnych:

Zagórzyca:

– Zofia Czajkowska – 200 zł

Damnica:

– Ofiarodawcy anonimowi– 500 zł

5. W następną niedzielę Kolekta przeznaczona jest na misje katolickie.

7. W sobotę – 19 października – o godz.9.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy VIII szkoły podstawowej i kl. I szkoły średniej.

8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Władysława Nowaka – R.I.P.

9. Na nadchodzący tydzień życzę błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej i św. Józefa.