XXVI Niedziela Zwykła 29 września 2024

XXVI Niedziela Zwykła

29 września 2024

1. Dziękuję za ofiary złożone na powodzian – przekazaliśmy 8.069 zł.
  2. Bardzo dziękuję za dary ziemi złożone dla ss. Klarysek. Dziękuję także p. Piotrowi i młodzieży z naszej parafii za zebranie darów i przetransportowanie do klasztoru.
  3. Rozpoczynamy miesiąc różańcowy – zapraszam do wspólnej modlitwy dzieci i młodzież oraz dorosłych. Modlitwą różańcową modlimy się:

– Zagórzyca – 30 min przed Mszą św.

– Damnica – od wtorku do piątku – godz. 17.30

– Domaradz – sobota godz. 16.00

1. W środę zapraszam na Adorację Najświętszego Sakramentu w środę na godz. 17.00. W czasie adoracji okazja do sakramentu pokuty i pojednana. O godz. 17.45 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św.
  2. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne:

– w środę od godz. 8.00 odwiedzę z posługą sakramentalną osoby chore i starsze

– I czwartek miesiąca – modlimy się o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

– I piątek – wynagradzamy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy nasze i współczesnych ludzi

Okazja do sakramentu pokuty

– Zagórzyca – środa podczas Adoracji Najświętszego Sakramentu

– Damnica – czwartek – godz. 17.30

1. Dziękuję ofiarodawcom naszych inwestycji parafialnych:

Damnica:

– Ofiarodawcy anonimowi – 400 zł

– Ofiarodawcy anonimowi– 1.000 zł

5. W następną niedzielę w czasie Mszy św. o godz. 11.15 zostaną poświęcone różańce dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

7. Na nadchodzący tydzień życzę błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej i św. Józefa.