XIX Niedziela Zwykła 11. sierpnia 2024

XIX Niedziela Zwykła

1. sierpnia 2024
  1. We wtorek przeżywamy kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Zapraszam na mszę świętą o godzinie 19:00. Na nabożeństwo przynosimy świece.
  2. W środę przeżywamy wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego. Tego dnia zapraszam na Adorację Najświętszego Sakramentu w środę na godz. 17.00. W czasie adoracji okazja do sakramentu pokuty i pojednana. O godz. 17.45 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św.
  3. W czwartek przeżywamy Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Porządek nabożeństw:

Domaradz – godz. 7.00

Zagórzyca – godz. 8.30 i 11.15

Damnica – 10.00

Tego dnia poświęcimy kłosy zbóż, ziół i kwiaty.

1. W okresie wakacji i urlopów kancelaria parafialna czynna jest w środę od godz. 15.00 – 16.00.
  2. Można się zapisywać na parafialną pielgrzymkę do Gietrzwałdu, Świętej Lipki, Stoczku Warmińskiego i Sokółki. Wyjazd w dniach od 6 – 9 października 2024. Przybliżony koszt 550 zł. Zapisywać się można u p. Leokadii Nowak i Danuty Mieleszczuk. Wpisowe 100 zł.
  3. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Małgorzata Repke, st. wolnego, Damnica

Błażej Majsal, st. wolnego, Pobłocie – zap. I

1. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej ś. Mariana Kachnowicz i śp. Irenę Knapczyk – R. I. P.
  2. Na nadchodzący tydzień życzę błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej i św. Józefa.