X Niedziela Zwykła 9 czerwca 2024

X Niedziela Zwykła

9 czerwca 2024

1. Wychodząc z kościoła można złożyć ofiarę do puszki na świątynię Opatrzności Bożej.
  2. W środę zapraszam na Adorację Najświętszego Sakramentu o godz.17.00. W czasie adoracji okazja do sakramentu pokuty i pojednania. O godz. 17.45 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św.
  3. W czwartek przeżywamy Uroczystość Bierzmowania. Sakramentu udzieli J.E. Ks. Bp Ryszard Kasyna. Proszę o dekoracje naszych domostw i zapraszam wszystkich do udziału w tej uroczystości.
  4. W czwartek przypada dzień fatimski. Msza św. o godz. 19.30 w intencji dzieci, które w ubiegłym roku przystąpiły do I Komunii św. Następnie różaniec fatimski – przynosimy ze sobą świece.
  5. W piątek – 14 czerwca kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  6. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w środę o godz. 18.40 w Zagórzycy.
  7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej śp. Zofię Musiał– R.I.P.
  8. Na nadchodzący tydzień życzę błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej i św. Józefa.