UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ
31 maja 2026
- Jutro rozpoczynamy miesiąc poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa – przed każdą Mszą Św. modlimy się litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
- Dzieci, które wczoraj przystąpiły do I Komunii Św. zapraszam na Mszę św. od poniedziałku do piątku na godz. 17.00 w Zagórzycy.
- W środę od godz. 7.30 odwiedzę osoby chore i starsze z posługą sakramentalną.
- W czwartek przeżywamy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej – tego dnia wyruszy procesja eucharystyczna. Proszę o dekorację trasy i naszych domów. W Damnicy przejdziemy trasą jak w ubiegłym roku. Natomiast w Zagórzycy Karżniczka przygotowuje ołtarz na parkingu przy szkole.
- Porządek Mszy Św. w Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej:
– Domaradz – 7.00
– Damnica – 9.00
– Zagórzyca 11.00
- Zapraszam dziewczynki na próbę sypania kwiatków w poniedziałek:
– Zagórzyca po Mszy św. o godz. 17.00
– Damnica po nabożeństwie ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 18.00.
- W pierwszy piątek miesiąca wynagradzamy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Okazja do spowiedzi w Zagórzycy od godz.16.30.
- W sobotę rozpoczynamy Misje Święte, które potrwają od soboty 6 czerwca do niedzieli 14 czerwca. Misję poprowadzą OO. Redemptoryści Plan misji dostępny jest na stronie internetowej. Można także wziąć wydrukowany plan po Mszy w Uroczystość Bożego Ciała.
- W następną niedzielę zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej.
- Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:
– Nikola Michalska, stanu wolnego, Domaradz
– Arkadiusz Pelowski, stanu wolnego, Rogowica zap. III
– Aleksandra Maciąg, stanu wolnego, Bięcino
-Radosław Zieliński, stanu wolnego, Bięcino zap.I
11 . W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Piotra Jefimczyk, śp. Danutę
Wasilewską